Konstruktor maszyn

12 maja 2023

Oferta pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem firma DOMASZ poszukuje pracowników na stanowisko:
młodszy konstruktor/ technolog

Wymagania:
Znajomość środowiska Solid Works.
Teoretyczna wiedza z zakresu obróbki stali i tworzyw sztucznych (toczenie, frezowanie, gięcie, spawanie).

Zadania:
Tworzenie dokumentacji wykonawczej do maszyn i urządzeń automatyki przemysłowej (rysunki montażowe, wykonawcze).
Projektowanie prostych części maszyn przemysłowych zgodnie z wytycznymi przełożonego.
Wykończenie zaawansowanych projektów powierzonych (projektowanie maszyn na podstawie gotowej koncepcji).
Współpraca z operatorami maszyn CNC w zakresie produkcji komponentów.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Pracę w młodym, pełnym pasji zespole konstruktorów i automatyków.
Szybki rozwój osobisty.
Wsparcie doświadczonych konstruktorów.
Zapraszamy również osoby z większym doświadczeniem na stanowisko konstruktora w naszej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Główny konstruktor
Dariusz Lis
dariusz.lis@domasz.com.pl
+48 510 451 270